U privitku je objavljeno Godišnje izvješće o provedbi ZPPI za 2023. godinu.

******************

Prema Odluci o imenovanju službenika za informiranje donesenoj 30. lipnja 2023. godine, Lamia Butorac, tajnica škole, imenuje se službenicom za informiranje za Osnovnu školu Zvonka Cara Crikvenica.

******************

U privitku je objavljeno Godišnje izvješće o provedbi ZPPI za 2020. godinu.

******************

U privitku je objavljeno Godišnje izvješće o provedbi ZPPI za 2019. godinu.

******************

U privitku je objavljeno Godišnje izvješće o provedbi ZPPI za 2018. godinu u .pdf i .csv formatu.

******************

Prema Odluci o imenovanju službenika za zaštitu osobnih podataka donesenoj 26. studenog 2018. godine, službenikom za zaštitu osobnih podataka Osnovne škole Zvonka Cara, Crikvenica, imenuje se radnica Milena Matrljan, dipl. bibl., zaposlena na radnom mjestu knjižničarke Osnovne škole Zvonka Cara, Crikvenica.
U svojstvu službenika za zaštitu osobnih podataka, radnica Milena Matrljan, obavljati će zadaće propisane člankom 39. Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka.
Radnica Milena Matrljan obvezana je tajnošću i dužna je čuvati povjerljivost svih podataka i informacija koje sazna u obavljanju svojih zadaća, te ova obveza traje i nakon njenog prestanka obavljanja dužnosti kao službenika za zaštitu osobnih podataka.

Cjeloviti tekst Odluke možete preuzeti u priloženim dokumentima pod nazivom Odluka o imenovanju službenika za zaštitu osobnih podataka.pdf.

******************

Školski odbor Osnovne škole Zvonka Cara Crikvenica na svojoj je sjednici dana 24. svibnja 2018. donio sljedeće pravilnike priložene na dnu ove stranice:

• Pravilnik o video nadzoru 2018.

*************************

U privitku je objavljeno Godišnje izvješće o provedbi ZPPI za 2017. godinu u .pdf i .csv formatu.

*************************

Prema Odluci o imenovanju službenika za informiranje donesenoj 2. siječnja 2015. godine, Milena Matrljan, knjižničarka škole, imenuje se službenicom za informiranje za Osnovnu školu Zvonka Cara Crikvenica.

Dokument možete preuzeti u privitku ovoj stranici pod nazivom Imenovanje službenika za informiranje.jpg.

15.-19. 4. - matična

15.-19. 4. - PŠ