ISPRIKA DIREKTORICI TZ GRADA CRIKVENICE MARIJANI BIONDIĆ

Autor: Desiree Pečaver, 12. 5. 2016.

ISPRIKA DIREKTORICI TZ GRADA CRIKVENICE MARIJANI  BIONDIĆ

U školskim novinama broj.16, od 26.travnja 2016. u rubrici AKTUALNO objavljen je članak „Crikvenica smotra učeničkih zadruga PGŽ – Uradci učenika prožeti dahom davnine“ osvrt s 15.smotre Učeničkih zadruga Primorsko-goranske županije održanoj u petak 15.travnja 2016.

U tekstu u kojem sam ja, Desiree Pečaver, ravnateljica OŠ Zvonka Cara, potpisana kao autorica, omaškom je ispuštena TZ Grada Crikvenice, direktorica gđa Marijana Biondić i njene suradnice gđa Gordana  Jelenović i gđa Tea Car Reljac koje su nam bile od velike pomoći u organizaciji te TZ kao pokrovitelj u projektu.

Stoga ja kao ravnateljica koja sam slala materijale u Školske novine u potpunosti preuzimam odgovornost za nenamjerni propust.

Naime, organizacija Županijske smotre tražila je od svih djelatnika Škole i svih uključenih u događanje pa tako i od TZ Grada Crikvenice, njezine direktorice i djelatnica jako puno truda, angažmana, organizacijske i komunikacijske sposobnosti i niz drugih sitnica kao što to biva u organizaciji velikih projekata.

Naravno, uz veliku pomoć, kako Primorsko-goranske županije u dijelu financija, tako i Grada Crikvenice i TZ Grada Crikvenice u organizaciji, koordinaciji, pripremi i logistici te djelatnicama koje su bile na raspolaganju cijeli dan za vrijeme trajanja manifestacije.

Turističku zajednicu Grada Crikvenice smo još prošle školske godine zamolili za pomoć u organizaciji i oni su nam toga dana, osim navedene pomoći u vidu angažmana direktorice i djelatnica omogućili bez naknade:

- najam ozvučenja od 8:30 do 16:00 h,

- priprema i posudba našeg 50-metarskog kabela te dežurstvo električara,

- posudba 2 manja produžna kabela, kako bi se sve zadruge mogle spojiti,

- posudba 26 stolova, 54 klupice, 2 Frankopan stolice,

- dogovor o posudbi dodatnih 18 stolova od Boćarskoga kluba "Gornji kraj",

- posudba 32 jednaka stolnjaka za sve zadruge

- posudba frankopanske odore voditelju Borisu Novakoviću,

- ustupanje prostora za presvlačenje - kancelarije u TIC-u, zbog čega smo im otežali rad

Još jednom se ispričavam na učinjenom propustu i zahvaljujem unaprijed na razumijevanju.

Kao što to često biva, onaj koji radi i griješi pa se propust dogodi u dijelu gdje se najmanje trebao dogoditi.

Kako je i sama direktorica gđa. Biondić navela da vjeruje da je riječ o nenamjernom propustu te da s našom Školom ostvaruje odličnu suradnju, zahvaljujem na svim projektima koje zajednički ostvarujemo s TZ Grada Crikvenice (a u kojima oni ne propuštaju navesti ime Škole u tiskovnim i digitalnim materijalima te medijskim objavama) nadam se budućoj uspješnoj suradnji.

S poštovanjem,

Desiree Pečaver, ravnateljica