DRŽAVNI PRVACI NA EUROPSKOM NATJECANJU U POLJSKOJ

Autor: Desiree Pečaver, 19. 9. 2012.

FOTOGRAFIJE POGLEDAJTE U FOTO GALERIJI

Novi list

Crikvenica, Novi, Vinodol: 27.9.2012.

NATJECANJA

CRIKVENICA » Na Europskom natjecanju iz prometne kulture hrvatska reprezentacija zauzela je osmo mjesto u konkurenciji 20 izabranih vrsta. Među četvero reprezentativaca, dvoje je Crikveničana iz OŠ Zvonka Cara, Marta Vukelić i Karlo Jelenović koji su reprezentativni dres izborili kao državni prvaci. Natjecanje održano u poljskoj Bochniji odvijalo se u organizaciji Svjetske automobilističke organizacije (FIA). U ekspediciji je bio i profesor i mentor Ivo Tkalec iz OŠ Zvonka Cara. (A. R.)

ISKRENE ČESTITKE državnim prvacima natjecanja

„Sigurno u prometu“

Marti Vukelić, 5.a,

Karlu Jelenoviću, 7.a

mentoru I. Tkalecu

Na Europskom natjecanju u Poljskoj

osvojili su odlično 8.mjesto

(od ukupno 20 ekipa)

Čestitamo !!

Učitelji i učenici OŠ Zvonka Cara

Ekipa naše škole po treći puta za redom postala je županijskim prvakom na natjecanju Sigurno u prometu pod mentorstvom Ive Tkaleca

Iz cijele županije upravo su učenici naše škole osvojili 1.mjesto ekipno i 1., 2. i 3. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji.

Iz cijele županije tri učenika naše škole (od ukupno četiri koliko čini ekipu) plasirali su se na državno natjecanje.

Na državnom su natjecanju ponovo zablistali na ponos svojeg mentora, škole, Grada i Županije i osvojili prvo mjesto na državnom natjecanju ekipno i prvo mjesto na državnom natjecanju u kategoriji djevojčica i u kategoriji dječaka. Oboje učenika prvim mjestom zagarantiralo je plasman na Europsko natjecanje koje će se održati od 21.-24.rujna u Poljskoj. Ovo je najveći uspjeh kojeg ja naša škola imala u natjecanjima od početka svojeg postojanja.

Izuzetno smo ponosni na naše učenike i mentora, a dva prva mjesta u državi i plasman na Europsko natjecanje puno znači za našu malu crikveničku školu.

Za izvrsne rezultate u radu s učenicima u školskoj godini 2011./2012. učenicima i  mentoru Ivi Tkalecu u Zagrebu je uručem Oskar znanja od resornog ministra dr.sc. Željka Jovanovića.